• National Merit Commended Student IOAN "PETRU" CONSTANTIN  
    National Merit Commended Student AUSTIN CRAIG  
    National Merit Commended Student CASEY HARRIS  
    National Merit Commended Student ANDREW KIRBY  
    National Merit Commended Student DONOVAN SEE  
    National Merit Commended Student ERIK SPALDING  
    National Merit Commended Student JACKSON STOKES  
    National Merit Commended Student LYNSEY SYDNOR  
    National Merit Commended Student STEVEN WATTERS  
    National Merit Commended Student NOAH WHELAN  
    National Merit Semi-Finalist RAHUL RAJKUMAR  
    National Hispanic Merit Scholar AUNI EDWARDS  
    Alex Crabtree Memorial ANDY KIRBY  
    Dr. Alyssa DiRienzo KATIE MCCREADIE  
    Dr. Kelly Garwood STEFANI STEVENS  
    Dr. Kelly Garwood EMILY WEBB  
    Dr. Kelly Garwood PAYTON SMOTHERS  
    Dr. Kelly Garwood KALI BARLOW  
    Dr. Kirby Nelson STEFANI STEVENS  
    Fall City Community Association GRETA CHAPPELL  
    Fall City Community Association ALEXIE WALKER  
    Frankie's Pizza MASON MARENCO  
    Frankie's Pizza LINDSAY SHOWALTER  
    Henry TR Kennedy Memorial Scholarship  ALEXIA BACK  
    Henry TR Kennedy Memorial Scholarship  RILEY OVALL  
    IAFF Local 2878 - Professional Fire Fighter's Scholarship AUNI EDWARDS  
    IAFF Local 2878 - Professional Fire Fighter's Scholarship JULIA HARRIS  
    James McKiernan Memorial Scholarship JACK WEIDENBACH  
    James McKiernan Memorial Scholarship ANNE BLUHER  
    Judy K Boyce Community Service Memorial Scholarship ANNE BLUHER  
    Judy K Boyce Community Service Memorial Scholarship ABIGAIL BLAIR  
    Judy K Boyce Community Service Memorial Scholarship HAYDEN FREDERICK  
    Judy K Boyce Community Service Memorial Scholarship ANNIKA LAUFER  
    LCPL Eric L. Ward Memorial ALEXIE WALKER  
    Paul Hoff Scholarship GRETA CHAPPELL  
    Paul Hoff Scholarship ALEXIE WALKER  
    PSE of Washington Scholarships (Union - PSE) HAYDEN FREDERICK  
    PSE of Washington Scholarships (Union - PSE) TIANNA PASCOE  
    PSE of Washington Scholarships (Union - PSE) ANNE JACOBSON  
    PSE of Washington Scholarships (Union - PSE) MAX BONDA  
    PSE of Washington Scholarships (Union - PSE) JAKE BAILEY  
    PSE of Washington Scholarships (Union - PSE) GRAYSEN KAESS  
    PSE of Washington Scholarships (Union - PSE) MADISYN MILLER  
    Leslie Reinig Memorial Scholarship ANNE JACOBSON  
    Peggy Reinig Memorial Scholarship STEFANI STEVENS  
    Reinig Family Memorial Scholarship ALEXIE WALKER  
    Sno Falls Credit Union MARA GOTHELF  
    Sno Falls Credit Union GRETA CHAPPELL  
    Sno Falls Credit Union MADISYN MILLER  
    Sno Falls Credit Union HAYDEN FREDERICK  
    Snoqualmie Fire Fighters Association GRAYSEN KAESS  
    Snoqualmie Fire Fighters Association THOMAS SCHUETT  
    Snoqualmie Fire Fighters Association JAKE BAILEY  
    SV Eagles MURIAL ROSS  
    SV Eagles SAMANTHA HOLMES  
    SV Kiwanis Club Scholarship ABIGAIL BLAIR  
    SV Kiwanis Club Scholarship DONOVAN SEE  
    SV Kiwanis Club Scholarship MARA GOTHELF  
    SV Kiwanis Club Scholarship NOAH HANCE  
    SV Kiwanis Club Scholarship JULIA HARRIS  
    SV Little League JAKE BAILEY  
    SV Little League ANNE BLUHER  
    SV Moose Lodge PRESTON HENNING  
    SV Moose Lodge CAMERON KENDALL  
    SV Moose Lodge #1666 - In Memory of Randy Bronneman & Margee Parker REBECCA PICKERING  
    SV Moose Lodge #1666 - Marvin Slaght Memorial Scholarship for Music Achievement KATIE LANGWORTHY  
    SV Rotary Scholarship ALEXIE WALKER  
    SV Rotary Scholarship ABIGAIL BLAIR  
    SV Education Association Scholarship (SVEA) TYLER CLEVELAND  
    SV Education Association Scholarship (SVEA) EMMA EUBANKS  
    SV Education Association Scholarship (SVEA) ALEX KILIAN  
    SV Education Association Scholarship (SVEA) EMERSON SMITH  
    SV Education Association Scholarship (SVEA) OLIVIA SUA  
    SV Women In Business GRETA CHAPPELL  
    SV Garden Club Scholarship JEREMY JOHNSON  
    SV Garden Club Scholarship EMILY WEBB  
    The Mitchell Family Football Scholarship JACK WEIDENBACH  
    The Mitchell Family Football Scholarship NATALIE WEIDENBACH  
    The Mitchell Family Football Scholarship GRANT BAKER  
    The Mitchell Family Football Scholarship ANNE BLUHER  
    Wildcat Baseball Boosters Scholarship JAKE BRADY  
    Wildcat Baseball Boosters Scholarship JUSTIN LUTZ  
    Wildcat Boys Soccer GRIFFIN POPP  
    Wildcat Cross Country Boosters LINDSEY SYDNOR  
    Wildcat Cross Country Boosters CARLOS LARIOS  
    Wildcat Football Boosters ZEKE BARDEN  
    Wildcat Football Boosters JACK WEIDENBACH  
    Wildcat Football Boosters BLAKE BOSTWICK  
    Wildcat Football Boosters MAX BONDA  
    Wildcat Girls Basketball EMMA SMITH  
    Wildcat Girls Basketball HAYDEN FREDERICK  
    Wildcat Girls Soccer NATALIE WEIDENBACH  
    Wildcat Girls Soccer COURTNEY KASEL  
    Wildcat Speech & Debate LAUREN ZINKAN  
    Coaches' Sportsmanship Award JUSTIN LUTZ  
    Coaches' Sportsmanship Award EMMA SMITH  
    Harold Keller Award & Wildcat Booster Scholarship BRENNAN DALGLEISH  
    Army Reserve National Scholar Athlete ANDY KIRBY  
    Army Reserve National Scholar Athlete CAMERON KENDAL  
    US Marine Corp Distinguished Athlete Award GAVIN GORRELL  
    US Marine Corp Distinguished Athlete Award CLAIRE LIS  
    US Marine Corp Scholastic Excellence Award JACKSON STOKES  
    US Marine Corp Scholastic Excellence Award SAMANTHA HOLMES  
    Jim North Award JACK WEIDENBACH  
    Jim North Award RILEY OVALL  
    Snoqualmie Valley Lions' Outstnading Female Athlete NATALIE WEIDENBACH  
    Athlete of the Year Award HANNAH WASKOM  
    Athlete of the Year Award MASON MARENCO  
    Rotary Student of the Semester KARA LINK  
    Rotary Student of the Semester EMILY WEBB  
    Rotary Student of the Semester SARAH GREEN  
    Rotary Student of the Semester EMILY CREED